Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Warunki dostawy i płatności

 SPOSOBY PŁATNOŚCI

1.Sprzedawca udostępnia Nabywcy następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

  • płatność gotówką lub kartą płatniczą w siedzibie Sprzedawcy
  • płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki (maksymalna kwota pobrania to 5000 zł)
  • płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy – realizacja liczona od momentu zaksięgowania środków finansowych na koncie (Santander Bank Polska S.A. nr konta: 56 1090 1098 0000 0001 1770 4866)
  • płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu PayU

2.Wszystkie ceny w Sklepie są cenami brutto, zawierającymi podatek od towarów i usług (VAT) w wysokości wynikającej z odrębnych przepisów. Koszty dostawy towaru/usługi do Użytkownika podane są odrębnie.

3.Użytkownik dokonuje zakupu towaru oraz zamówienia usługi według cen oraz wysokości kosztów dostawy obowiązujących w chwili złożenia zamówienia. Wysokość kosztów dostawy uzależniona jest od sposobu dostawy wybranego przez Użytkownika.

4.Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz wysokości kosztów dostawy, w szczególności w przypadku zmiany cenników usług świadczonych przez podmioty realizujące dostawy. Postanowienie to nie dotyczy zamówień już realizowanych.

5.W przypadku zakupu towarów na zamówienie czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie.


DOSTAWA

Zamówione towary są dostarczane do klienta pod adres wskazany w formularzu zamówienia za pośrednictwem:

  • firmy kurierskiej DHL - wysyłki do 32 kg, firma kurierska DHL dostarcza przesyłki w godzinach 9-16
  • paczkomatu Inpost - wysyłki do 25kg
  • kuriera Inpost – paczki do 25 kg

Prosimy o uwzględnienie godzin doręczenia przesyłki i wybór miejsca dostawy tak, aby ktoś mógł odebrać paczkę. Można podać np. adres swojego miejsca pracy. Na etykiecie adresowej oprócz adresu umieszczony jest nr telefonu odbiorcy (co powinno ułatwić kontakt kuriera z klientem). Sklep ellcon.pl nie ma możliwości nakazania kurierowi powiadamiania telefonicznego przed dostawą.

Po podpisaniu odbioru przesyłki lub uiszczeniu opłaty pobrania klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki prosimy spisać protokół szkodowy (każdy kurier nim dysponuje).

Zapłata za towar i formalności związane z rozliczeniem zakupów wysyłanych za pobraniem są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik firmy spedycyjnej.


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 24 godzin do 14 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy ellcon.pl, a Kupującym.

Na czas dostarczenia przesyłki składa się czas potrzebny na realizację zamówienia (mówi o tym informacja "dostępność" przy każdym produkcie) oraz czas potrzebny kurierowi na dostawę.

Podane przy każdym produkcie terminy wysyłki mówią o dniach roboczych i oznaczają orientacyjny termin realizacji zamówienia.

czas dostarczenia przesyłki = oczekiwanie na płatność + dostępność + czas dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl