Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

1. Właścicielem sklepu internetowego Ellcon.pl - Hurtownia elektryczna jest firma:

Przedsiębiorstwo Handlowe Ellcon Miłuch Arkadiusz i Miłuch Radosław SJ, ul. Biegańskiego 12/2, 80-807 Gdańsk, NIP 5832012476

2. Sklep realizuje zamówienia wyłącznie na terenie Polski.

3. Złożenie zamówienia w sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

4. Klient zobowiązany jest do zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia "formularza zamówienia".

5. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie "formularza zamówienia" znajdującego się na stronach sklepu.

6. Osoba fizyczna składająca zamówienie musi mieć ukończone 18 lat oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

7. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, jeżeli dane podane przez Kupującego w formularzu będą niepełne; podanie kontaktowego adresu poczty elektronicznej (e-mail) oraz numeru telefonu ułatwi rozwiązania ewentualnych zastrzeżeń dotyczących zamówienia.

8. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego wyrażone są w polskich złotówkach wraz z podatkiem VAT. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

9. Koszt dostarczenia przesyłki pokrywa Klient wg. cennika firmy kurierskiej

10. Sprzedający zobowiązuje się w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzić zamówienie u Kupującego drogą internetową lub telefoniczną. Czas ten może zostać wydłużony w przypadku, gdy wypada on w dni uznane za wolne od pracy (niedziele i święta).

11. Zamówienia są realizowane po zatwierdzeniu zamówienia przez kupującego.

12. Terminy realizacji zamówień wynoszą od 1-14 dni.

13. Każda transakcja będzie potwierdzana paragonem bądź fakturą VAT.

14. Klient może wybrać następujące formy płatności za złożone zamówienia
- Płatność z góry - tradycyjnym przelewem bankowym na konto sklepu

SANTANDER, NR KONTA:  56 1090 1098 0000 0001 1770 4866

15. Przy wyborze przelewu jako płatność, zamówienie zostanie zrealizowane po wpłynięciu należności na konto Sprzedającego.

16. Zamówienia można odwołać tylko za pomocą poczty e-mail lub telefonicznie zanim zostanie zrealizowane.

17. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź tylko z pozycji która wydłuża czas realizacji zamówienia.

18. W przypadku promocji lub wyprzedaży, liczba produktów jest ograniczona. Realizacja zamówień realizowana jest według kolejności składania zamówień.

19. Ceny podane w Sklepie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w myśl art. 71 Kodeksu Cywilnego. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen, o czym Klient zostanie niezwłocznie poinformowany.

20. W przypadku reklamacji towaru, warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest przesłanie towaru na adres Sprzedającego z załączonym opisem wady i kserokopią faktury VAT.

21. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki.

22. Do wad fizycznych nie zalicza się różnic w wyglądzie. Kolory i wykończenia towarów prezentowanych w ofercie sklepu mogą nieznacznie różnić się od wyglądu artykułu w rzeczywistości. Może wynikać to ze stosowanych technik fotograficznych, zastosowania innych technologii przez producenta lub ustawień parametrów monitora.

23. Zdjęcia produktów należy traktować jako zdjęcia poglądowe.

24. W chwili odbioru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący obowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.

25. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami), Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 10 dni poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym (towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu - przesyłka nie może być rozpakowana). Jednocześnie informujemy, iż w celu dokonania zwrotu towaru niezbędny jest wcześniejszy kontakt ze Sprzedającym.

26. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być zwrócony w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu. Zwrot należy uzgodnić e-mailem: biuro@ellcon.pl lub telefonicznie: +48 58 300 51 92. Towar nie spełniający powyższych warunków nie zostanie przyjęty do zwrotu.

27. W razie zwrotu towaru, Klient ponosi koszty przesyłki towarów do i od Klienta.

28. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze Sprzedającym za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (faktury VAT) oraz opisać przedmiot reklamacji.

29. Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

30. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Kupujący wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie tych danych dla celów marketingowych i ewidencyjnych, tylko na potrzeby Sprzedającego. Kupującemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

31. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Sprzedający zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.

32. Sprzedawca uchyla się od skutków ewentualnych pomyłek w opisach produktów oraz zastrzega sobie prawo do wystąpienia rozbieżności w wyglądzie produktów wynikających ze zdjęć przedstawionych na stronie.

33. Wszystkie spory, mogące wyniknąć z tytułu umowy sprzedaży zawartej w sklepie internetowym będą rozstrzygane przez Sąd właściwy dla siedziby PH ELLCON SJ.

34. W przypadku niemożności wysłania paczki z powodu zbyt wielkich wymiarów, sprzedawca ma prawo odstąpić od wysyłki o czym klient jest niezwłocznie informowany.

35. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl