Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie
Przedsiębiorstwo Przedsiębiorstwo Handlowe Ellcon Miłuch Arkadiusz i Miłuch Radosław SJ swoją siedzibę ma w Gdańsku przy ulicy Władysława Biegańskiego 12/2.
 
Działalność gospodarczą rozpoczęliśmy w 1996 roku. W 2001 roku zostaliśmy członkiem grupy dystrybucyjnej Inter-Elektro. W sierpniu 2017 roku związaliśmy się z firmą Grodno S.A w wyniku czego staliśmy się częścią grupy Grodno.
 
Grodno SA to jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych, oświetleniowych w Polsce. Łącznie Grodno ma w ofercie ponad 170 tys. towarów producentów oraz ok. 300 produktów pod marką własną Luno. W sieci grupy Grodno zlokalizowanych jest 80 punktów sprzedaży w kluczowych miastach Polski. Grodno należy do elitarnej grupy firm z branży elektrotechnicznej FEGIME Polska.
 
Naszymi klientami są firmy zajmujące się instalacją elektryczną, zakłady budowlane, firmy przemysłowe (służby utrzymania ruchu, zakłady produkcyjne), dystrybucją (hurtownie, sklepy, składy budowlane), obiekty wielkopowierzchniowe (magazyny, sieci handlowe, biurowce, hotele) oraz klienci indywidualni.
 
Firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów elektrycznych. Specjalizujemy się w sprzedaży: kabli, przewodów, osprzętu elektrycznego, automatyki i oświetlenia. Nasze wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość oferowanych wyrobów, krótkie okresy realizacji zamówień zdecydowały o współpracy z nami dużej liczby odbiorców.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl