Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Licznik elektryczny 1-fazowy

To nieodzowny element tworzenia instalacji! Licznik elektryczny 1-fazowy służy do pomiaru zużytej energii. Jest to urządzenie proste w obsłudze, które wyróżnia się dużą precyzją. Do pracy wykorzystuje układy scalone. Generowane impulsy odpowiadają właściwej zużytej ilości energii. W naszej ofercie można znaleźć liczniki jednofazowe znanych i cenionych producentów, które są trwałe, odporne, a przede wszystkim bardzo dokładne. Jest to zatem zakup na długi czas.

Liczniki jednofazowe montuje się w domach o standardowym zużycie poziomu energii, gdzie prąd jest wykorzystywany głównie do oświetlania wnętrz oraz zasilania urządzeń elektrycznych. W innych sytuacjach, kiedy prąd jest używany również do ogrzewania pomieszczeń czy zasila się nim bardzo dużą liczbę urządzeń, konieczne będzie postawienie na trójfazowy licznik.

Licznik elektryczny 3-fazowy

Licznik elektryczny 3-fazowy sprawdza się nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także w biurach oraz zakładach produkcyjnych i wszędzie tam, gdzie dochodzi do dużego poboru mocy i zużycia energii. Prąd w takich miejscach jest wykorzystywany, np. do ogrzewania, ale także klimatyzowania pomieszczeń. Jest to urządzenie, które chroni przed przeciążaniem sieci, a przede wszystkim zapewnia wydajną, równomierną pracę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl