PROMOCJA 2013 "Ellcon"

Regulamin Promocji

 1. Organizatorem promocji jest PH Ellcon, ul.Biegańskiego 12, 80-807 Gdańsk, NIP 583-20-12-476
 2. W promocji biorą udział wszyscy klienci firmy PH Ellcon.
 3. Za dokonanie zakupu w firmie Ellcon o łacznej kwocie minimum 53.000 złotych netto w okresie jednego miesiąca i rozliczenie go do końca następnego miesiąca, klient może ubiegać się o nagrodę w postaci jednej z wycieczek dla dwóch osób w kategorii "Weekendy lotnicze", "Wycieczki autokarowe" oraz "Zakopane".

  WEEKENDY LOTNICZE
  * Weekend w Rzymie - 5 dni
  * Królewski Londyn - 4 dni
  * Upojny Paryż - 4 dni
  * Weekendy w Barcelonie - 4 dni
  * Weekend w Wenecji - 5 dni
  * Rzym i Południowe Włochy 8 dni
  * Rzym i Północne Włochy 8 dni
  * Weekend w Istambule 5 dni
  * Weekend w Lizbonie 5 dni
  * Weekend w Sankt Petersburgu 5 dni
  * Paryż i zamki nad Loarą - 6 dni

  WYCIECZKI AUTOKAROWE
  * wszystkie wycieczki autokarowe z oferty Czerwiński Travel

  ZAKOPANE
  * 7 dniowy pobyt w Zakopanem

 4. W promocji biorą udział zakupy netto generowane w 2013 r.
 5. Zakupy biorące udział w promocji muszą być dokonywane na podstawie Faktur VAT z terminem płatności do końca następnego miesiąca.
 6. Warunkiem otrzymania nagrody przez uczestnika promocji jest terminowa spłata swoich zobowiązań. Wszelkie zobowiązania przeterminowane wobec PH Ellcon winny być uregulowane przed zrealizowaniem nagrody.
 7. Ceny netto, terminy realizacji i inne aspekty związane z dokonywaniem zakupu będą ustalane indywidualnie na podstawie ofert, wycen skierowanych do klienta przez PH Ellcon. Ustalenia handlowe w formie ustnej są honorowane.
 8. Termin i ilość wolnych miejsc na wybraną wycieczkę będą na bieżąco ustalane z Biurem Turystycznym CZERWIŃSKI Travel. W związku z czym PH Ellcon nie ponosi odpowiedzialności w przypadku braku wolnych miejsc w terminie wybranym przez klienta.
 9. PH Ellcon pokrywa koszt wycieczki w takim zakresie jak stanowi aktualna oferta BT Czerwiński. Koszty dodatkowe typu: bilety do zwiedzanych obiektów, drinki alkoholowe, pamiątki itp. pokrywa uczestnik wycieczki.
 10. Szczegółowe informacje na temat nagród i regulaminu promocji można uzyskać na stronach internetowych BT Czerwiński:www.ctravel.pl oraz PH Ellcon: www.ellcon.pl
 11. W ramach uwierzytelnienia promocji możliwe jest sporządzenie pisemnej umowy.
 12. Dodatkowe informacje dotyczące wycieczek tj. www.ctravel.pl
 13. Podaje się do informacji, że jeżeli mieści się to w zakresie bieżącej oferty CT Travel oraz w budżecie jest możliwe zmiana charakteru odpoczynku. Np. przebywanie na plaży zamiast zwiedzanie obiektów.
Strona http://ellcon.pl używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
© 2012 Projekt i wykonanie, hosting - WS Media Joanna Stoltman